STRALIS NP: KOMPLETNÍ NABÍDKA OJETÝCH VOZIDEL NA ZEMNÍ PLYN

Stralis NP nabízí celou řadu těžkých nákladních vozidel na zemní plyn navržených a zkonstruovaných tak, aby byly schopny pokrýt téměř všechny požadavky silničních, stavebních i lehkých terénních úkolů, které jsou kladeny na vaši firmu. S dojezdem až 1 600 km poskytuje takový výkon, komfort, technologii převodovky a palivovou autonomii, aby vyhovovala potřebám regionální i mezinárodní dopravy.

 

EFEKTIVNOST BEZ KOMPROMISŮ A NEOMEZENÁ UDRŽITELNOST.

NEJLEPŠÍ VÝKON VE TŘÍDĚ: MOTORY NA ZEMNÍ PLYN CURSOR 9 a CURSOR 13

Motory CURSOR 9 Euro 6 o zdvihovém objemu 8,7 litru a CURSOR 13 o zdvihovém objemu 12,9 litru, s vylepšeným procesem spalování a optimální hmotností poskytují nejlepší úsporu paliva i při dálkových jízdách. Jeho plynové vstřikovače, palivové potrubí a písty byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální možný výkon a točivý moment. Podélný 3cestný katalyzátor přispívá k plnění přísných emisních norem včetně dodržování nízké hladiny hluku a ponechává dostatek prostoru pro zvětšení kapacity palivové nádrže případně místa pro dodatečnou montáž zákaznických komponentů.

NEJLEPŠÍ DOJEZD VE SVÉ TŘÍDĚ: VYŠŠÍ FLEXIBILITA

Stralis NP nabízí rozsáhlou škálu kombinací nádrží v různých rozměrech a tvarech. Krátké nádrže, dlouhé nádrže, montované vpravo nebo vlevo, jen na LNG, jen na CNG, LNG + CNG. Můžete si zvolit kombinaci, která nejvíce vyhovuje požadavkům vyplývajícím z vašich pracovních úkolů.

NATURAL GAS VS. DIESEL

  • POROVNATELNÝ VÝKON
  • NIŽŠÍ NÁKLADY NA PALIVO
  • SNÍŽENÍ ZNEČIŠTĚNÍ A HLUKU
  • -95% SNÍŽENÍ CO2 POMOCÍ BIOMETÁNU
  • VYUŽITELNÉ V MĚSTSKÝCH OBLASTECH
  • NÍZKÉ INVESTICE DO INFRASTRUKTURY
Stáhněte si brožuru

PODROBNÁ KONTROLA A DŮKLADNÍ PŘÍPRAVA

Naše vozidla procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže i když jsou naše vozy ojeté, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu. Pokud jde o plynové systémy ve vozidlech, potvrzujeme, že byly zkontrolovány v souladu s místními normami.

OD STARÉHO K NOVÉMU

Pro všechny opravy vozidel používáme výhradně originální díly a komponenty IVECO. To zajišťuje, že vůz je připraven svému novému majiteli poskytnout spolehlivou a bezstarostnou jízdu.

STEJNÉ BENEFITY JAKO PRO NOVÁ VOZIDLA

Naše nabídka zahrnuje doplňkové služby, jako například záruku platnou v rámci celé Evropy, asistenční služby pro řidiče a nákladní vozidla, různé možnosti financování nebo služby konektivity. Tým profesionálů poskytuje našim zákazníkům nejen podporu při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního vozidla, ale také při výběru dalších doplňkových služeb a to na základě podnikatelského účelu a rozpočtu.

IVECO GAS STATION

Naplánujte si další cestu

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Dostávejte upozornění e-mailem na nabídky a novinky společnosti IVECO CERTIFIED PRE-OWNED