STRALIS NP: KOMPLETNÍ NABÍDKA NA ZEMNÍ PLYN

Stralis NP nabízí celou řadu těžkých nákladních vozidel na zemní plyn navržených a zkonstruovaných tak, aby byly schopny pokrýt téměř všechny požadavky silničních, stavebních i lehkých terénních úkolů, které jsou kladeny na vaši firmu. S dojezdem až 1 600 km poskytuje takový výkon, komfort, technologii převodovky a palivovou autonomii, aby vyhovovala potřebám regionální i mezinárodní dopravy.

 

EFEKTIVNOST BEZ KOMPROMISŮ A NEOMEZENÁ UDRŽITELNOST.

 

NEJLEPŠÍ VÝKON VE TŘÍDĚ: MOTORY NA ZEMNÍ PLYN CURSOR 9 a CURSOR 13

Motory CURSOR 9 Euro 6 o zdvihovém objemu 8,7 litru a CURSOR 13 o zdvihovém objemu 12,9 litru, s vylepšeným procesem spalování a optimální hmotností poskytují nejlepší úsporu paliva i při dálkových jízdách. Jeho plynové vstřikovače, palivové potrubí a písty byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální možný výkon a točivý moment. Podélný 3cestný katalyzátor přispívá k plnění přísných emisních norem včetně dodržování nízké hladiny hluku a ponechává dostatek prostoru pro zvětšení kapacity palivové nádrže případně místa pro dodatečnou montáž zákaznických komponentů.

 

NEJLEPŠÍ DOJEZD VE SVÉ TŘÍDĚ: VYŠŠÍ FLEXIBILITA

Stralis NP nabízí rozsáhlou škálu kombinací nádrží v různých rozměrech a tvarech. Krátké nádrže, dlouhé nádrže, montované vpravo nebo vlevo, jen na LNG, jen na CNG, LNG + CNG. Můžete si zvolit kombinaci, která nejvíce vyhovuje požadavkům vyplývajícím z vašich pracovních úkolů.

 

NATURAL GAS VS. DIESEL

  • POROVNATELNÝ VÝKON
  • NIŽŠÍ NÁKLADY NA PALIVO
  • SNÍŽENÍ ZNEČIŠTĚNÍ A HLUKU
  • -95% SNÍŽENÍ CO2 POMOCÍ BIOMETÁNU
  • VYUŽITELNÉ V MĚSTSKÝCH OBLASTECH
  • NÍZKÉ INVESTICE DO INFRASTRUKTURY

 

IVECO GAS STATION

Naplánujte si další cestu: https://private.iveco.com/gas-station-locator/Pages/index.html