Vydejte se cestou změny Změna z OK TRUCKS na IVECO CERTIFIED PRE-OWNED právě NASTALA! Zažijte jedinečnou kvalitu, spolehlivost a udržitelnost našich vozů po první fázi jejich života, podporovanou světem komplexních služeb. Vaše cesta k výjimečné hodnotě začíná u nás.

DÁVÁME VOZIDLŮM DRUHÝ ŽIVOT.

Naše vozy procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže, i když jsou naše vozidla ojetá, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu.

Kontrola 120 bodů zahrnuje prohlídku následujících komponentů:

 

 • Interiér
 • Palubní elektroinstalace / Elektronika
 • Kabina / Karoserie
 • Podvozek
 • Brzdová soustava
 • Motor
 • Palivová soustava
 • Převodovka / Mezinápravová převodovka
 • Spojka
 • Systém chlazení
 • Topení / Klimatizace
 • Nástavba / Hydraulický systém

Každý zákazník má jiné požadavky i co se týče ceny a přípravy vozidla. Na základě požadovaných specifických znaků, jako jsou věk, počet najetých kilometrů a rozsah oprav, jsou vozidla rozdělena do tří kategorií – PREMIUM, PLUS a STANDARD – aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků.

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED dealerská síť má pokrytí ve více než 25 zemích. Náš tým pomůže našim zákazníkům při výběru toho nejvhodnějšího ojetého užitkového vozidla na základě jeho individuálních požadavků, s cílem poskytnout nejlepší přidanou hodnotu za nejvýhodnější cenu.

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED nabízí na vyžádání také program prodloužené záruky, platný v celé Evropě až na 36 měsíců, který si mohou naši zákazníci vytvořit modulárně, dle svých individuálních požadavků. Po celou dobu proto bude jízda bezstarostná a zákazník si bude jistý, že jeho vůz byl zkontrolován a opraven na vysoké profesionální úrovni, což je charakteristickým znakem sítě servisních středisek a autorizovaných dílen IVECO.

Podnikání se nesmí zastavit a proto se náš zákazník potřebuje spolehnout na to, že jeho vůz bude funkční, když jej potřebuje. Naše služby jsou navrženy tak, aby maximalizovaly dobu provozuschopnosti prostřednictvím monitorování vozidla v reálném čase, dálkové diagnostiky, plánů údržby a oprav, jakož i preventivních opatření v preferované autorizované dílně IVECO, pokud to tak zákazník vyžaduje.

Každý zákazník potřebuje, aby vozidlo dokonale odpovídalo jeho obchodním a provozním požadavkům a aby během celého životního cyklu fungovalo co nejlépe. Kvalita a spolehlivost jsou certifikovány společností IVECO prostřednictvím vysoce kvalitních originálních dílů IVECO, které jsou v kombinaci s profesionálními dovednostmi techniků IVECO největšími spojenci spokojeného zákazníka pro produktivitu jeho podnikání.

Naše servisní balíčky TopCare se postarají o to, na čem nejvíc záleží. Počínaje zdravím a bezpečností řidiče, přes zabezpečení vozidla a nákladu až po celkové krytí pro řidiče a nákladní vozidlo.

Naše telematické služby pomohou snížit spotřebu paliva, optimalizovat trasy a zlepšit jízdní styl řidičů, prostřednictvím vykazování a analýzy výkonu vozidla, aby přepravní společnosti dosáhly produktivnějšího a efektivnějšího podnikání s nižšími provozními náklady.

V případě neočekávané poruchy na vozidle je našim zákazníkům k dispozici bezplatné telefonní číslo asistenční služby 24/7 a 2 000 asistenčních míst v Evropě. Kromě toho může každá z autorizovaných dílen IVECO nabídnout rychlou a jednoduchou pomoc. Takže každý zákazník – bez ohledu na to, kde se nachází – může snadno najít kompetentní kontakt ve své blízkosti.

Rozumíme výzvám a příležitostem, kterým naši zákazníci čelí ve svém podnikání. Proto nabízíme ve spolupráci s místními finančními institucemi finanční řešení, která odpovídají individuálním potřebám s přístupem orientovaným na budoucnost: analýza neustálého vývoje trhu, využívání nových technologií a hledání synergií se specializovanými partnery jsou klíčem k úspěchu a pomocí při podpoře našich zákazníků při rozvoji jejich podnikání.

 

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED, spolehlivá volba pro udržitelný rozvoj podnikání.