S-WAY MY19: URČEN PRO BUDOUCNOST

IVECO S-WAY nabízí kompletní řešení přepravy zaměřené na vylepšení pobytu řidiče na palubě a majitelům umožňuje pracovat efektivně, rentabilně a udržitelně.

IVECO S-WAY posouvá na novou úroveň zkušenost řidičů s prací životem se svou kabinou konstruovanou podle jejich potřeb a poskytující prostorné a dobře uspořádané prostředí s bohatou výbavou, komfortními prvky a pokročilými funkcemi.

V době, kdy pracovníci v logistice a vlastníci vozidel čelí stále náročnější konkurenci, přichází IVECO S-WAY s vynikající spotřebou paliva udržitelností současně s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a pokročilými technologiemi a inovativními službami.

IVECO S-WAY je 100% připojený vůz, který zahajuje novou éru proaktivní a prediktivní podpory. Jeho pokročilá konektivita udržuje řidiče neustále ve spojení se správci flotil, prodejci a specialisty IVECO, takže nikdy nejsou na cestě sami. Současně zpřístupňuje celou řadu inovativních služeb přizpůsobených potřebám zákazníka a vyvinutým pro udržení vozidla na silnici, co nejlepší výkon a maximalizaci efektivity flotily.

Objevte naše vozy S-WAY, určená pro budoucnost!

 

SPRÁVNÁ KABINA PRO KAŽDÝ ÚKOL

Nabídka kabin IVECO S-WAY nabízí kabiny odpovídající vašemu použití: spací kabina AS, spací kabina AT s nízkou nebo střední střechou a krátká kabina AD s nízkou střechou.

IVECO S-WAY nabízí kompletní škálu podvozků s naftovými motory i motory na zemní plyn, vhodné pro jakékoliv použití – od komunálních aplikací a rozvážek po výměnné nástavby. Díky robustnosti a odolnosti podvozku je oblíbený u výrobců nástaveb pro svou jednoduchost a široké možnosti osazení nástavbami.

 

JEZDĚTE STYLOVĚ A ŽIJTE V KOMFORTU

Každý jednotlivý detail byl pečlivě promyšlen pro dosažení maximální aerodynamiky vozidla: všechny tvary a mezery byly zakryty pro optimalizaci toku vzduchu a výrazné zvýšení úspory paliva. Celý prostor řidiče byl vytvořen, aby poskytoval víc prostoru a výborný výhled.

Nová prostorná kabina nabízí veškerý skladovací prostor, který potřebujete s dobře umístěnými prostornými přihrádkami. Tvarová horní police má velký objem 250 litrů.

 

EXKLUZIVNÍ A FUNKČNÍ: NÁRAZNÍK a SVĚTLOMETY KOMPLETNĚ V LED PROVEDENÍ

Přepracovaný nárazník nabízí na výběr plastové a hybridní řešení odpovídající požadavkům vašeho konkrétního úkolu. Nárazník z několika dílů ochrání vás a vaše vozidlo – a ušetří na nákladech za opravy, protože stačí vyměnit pouze poškozenou část.

IVECO S-WAY má 100% LED osvětlení – uvnitř i z venku, včetně obrysových světel. Nová LED světla zajišťují perfektní osvětlení uvnitř kabiny a silnice pro bezpečnou jízdu v noci.