KLÍČOVÉ VLASTNOSTI DAILY MY19

Model DAILY zůstává věrný hodnotám, které jsou charakteristické pro jeho předchůdce (jako je spolehlivost, efektivita a všestrannost) a stal se referencí pro inovace v sektoru lehkých užitkových vozidel.

 

S DAILY MY19 se užitková vozidla stále více přibližují automobilovému světu se všemi těmito hlavními vlastnostmi:

 

UDRŽITELNOST A ZISKOVOST

Zaměření DAILY na efektivnost je dalším krokem směrem k bezuhlíkové dopravě spojené s úsporou paliva, která poskytuje oboustranně výhodný výsledek pro výkon nejvyšší kvality potřebný k efektivnímu dokončení mise. Vylepšení designu a delší intervaly výměny oleje snižují náklady na údržbu a zvyšují ziskovost.

Až 10% snížení spotřeby paliva.

Až 10% snížení nákladů na údržbu.

 

ASISTENCE A BEZPEČNOST

DAILY činí významný pokrok na cestě k autonomnímu řízení a bezpečnosti zavedením celé sady pokročilých asistenčních systémů pro řidiče. Tyto pokročilé technologie jsou vám k dispozici a umožňují vám bezpečně se soustředit na práci s více úkoly během dne. Snižují riziko nehod na dálnicích a rušných ulicích měst, pomáhají ve složitých situacích a zmírňují stres v hustém provozu – ve prospěch kvality vašeho života na palubě vozidla a podnikání.

Až 38% snížení nehodovosti v městském prostředí s pokročilými asistenčními systémy řidiče.

* Dostupné pouze v některých verzích

 

ŽIVOT NA PALUBĚ VOZIDLA A ZKUŠENOSTI

DAILY využívá technologie pro poskytování vynikajícího zážitku z jízdy a dokonalého pracovního prostředí. Život na palubě je jednodušší, pohodlnější a produktivnější než kdykoli předtím.

O 70% snížená námaha při řízení díky novému elektrickému posilovači řízení s městským režimem.

O 15% lepší viditelnost a detekce překážek s LED světly.

 

HI-MATIC: ABSOLUTNÍ POŽITEK Z JÍZDY

Exkluzivní 8stupňová automatická převodovka HI-MATIC od DAILY je dostupná pro celou modelovou řadu a poskytuje všechny výhody komfortu, bezpečnosti, spotřeby paliva a výkonu.

Můžete si také vychutnat všechny tyto výhody spolu s udržitelností a nízkými celkovými náklady spojenými s TCO technologií IVECO Natural Power.

 

POKROČILÉ PŘIPOJENÍ A SLUŽBY

V DAILY je konektivita mnohem víc než jen používání mobilních zařízení na palubě. Celá řada služeb nám umožňuje proaktivněji a efektivněji podporovat vaše podnikání, minimalizovat prostoje a maximalizovat produktivitu.

Více dostupnosti s proaktivními službami.

Optimalizovaná efektivita díky monitorování stavu vozidla a vyhodnocování jízdního stylu.

* Dostupné pouze v některých verzích